2020-06-05

Najnowsze przełączniki KVM-over-IP dla małych i średnich przedsiębiorstw od Raritan

EKONOMICZNY DOSTĘP KVM-OVER-IP DLA MAŁYCH I ŚREDNICH BIZNESÓW

Zaprojektowany z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach (SMB), ekonomiczny system Dominion® LX II firmy Raritan umożliwia administratorom IT, centrum danych, laboratorium i sieci zdalne zarządzanie komputerami i urządzeniami szeregowymi w celu maksymalizacji czasu pracy, unikania podróży i szybkiego rozwiązywania problemów.

Przełączniki Dominion LX II KVM-over-IP firmy Raritan zapewniają jednemu lub dwóm użytkownikom zdalnym i jednemu użytkownikowi lokalnemu dostęp i kontrolę na poziomie BIOS-u do 8 lub 16 serwerów (z możliwością rozszerzenia do 256 serwerów z podziałem na warstwy) oraz mediów wirtualnych. Trzy modele przełączników LX II i trzy modele zintegrowanych przełączników / szuflad LCD obsługują 8 lub 16 portów KVM, 1-2 użytkowników zdalnych, 1 użytkownika lokalnego i do 8 portów szeregowych.

Urządzenia LX II, przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw (SMB), obsługują wiele różnych urządzeń komputerowych i szeregowych z obsługą wideo VGA, DVI, HDMI, USB-C i DisplayPort. Połączenia KVM-over-IP z prędkością do 15 klatek na sekundę i rozdzielczością wideo do 1080p i 1200p są obsługiwane.

CO NOWEGO? KORZYŚCI NASTĘPNEJ GENERACJI

Raritan Dominion LX II jest zupełnie nową platformą sprzętową i programową zastępującą wprowadzony w 2011 roku oryginalny Dominion LX . Dominion LX II prezentuje sobą znaczący postęp w stosunku do poprzedniej generacji:

  • KVM-over-IP bez Javy oraz opcjonalny dostęp szeregowy i kontrola
  • Obsługa do ośmiu urządzeń szeregowych za pomocą akcesoriów DSAM
  • Zwiększone bezpieczeństwo dzięki bezpiecznemu dostępowi TLS do przeglądarki internetowej
  • Całkowicie nowa platforma sprzętowa i oprogramowanie
  • Trzy modele zintegrowanych przełączników / szuflad LCD (dostępne w 2Q 2020)

 

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją przełączników KVM-over-IP Dominion LX2

Zdalny dostęp na poziomie BIOS

Wydajny, wolny od Javy, dostęp IP i kontrola nad komputerami, serwerami i urządzeniami szeregowymi przez sieć LAN, WAN lub Internet na poziomie BIOS-u, aby zdalnie rozwiązywać problemy, rekonfigurować i restartować serwery.


Produktywny dostęp zdalny HD

Dostęp do zdalnych serwerów w rozdzielczości wideo 1920x1080 i 1920x1200 HD, ze standardową wydajnością 15 klatek na sekundę KVM-over-IP.

Wielo-platformowy dostęp

Administrowanie szeroką gamą serwerów, komputerów PC i laptopów z interfejsami VGA, DVI, HDMI, USB-C, DisplayPort, USB i PS/2. Zarządzanie od 2 do 8 urządzeń sieciowych lub szeregowych poprzez moduły dostępu szeregowego Dominion Serial Access Modules (DSAM).

Połączenie Switch-a i wyświetlacza LCD

Trzy połączone modele przełączników LX II KVM i szuflad LCD T1700-LED umożliwiają zdalne, oparte na IP zarządzanie w zintegrowanej jednostce 1U. Dostępne w 2Q 2020.

Dodatkowe Cechy

Opcjonalny dostęp szeregowy

Zarządzaj 2, 4, 6 lub 8 urządzeniami szeregowymi z Modułami Dostępu Szeregowego Dominium (DSAM). Uzyskaj w pełni funkcjonalny, wolny od Javy dostęp szeregowy z automatycznym DTE/DCE - bez kabli przewracanych!

Media wirtualne

Wykorzystanie mediów wirtualnych do zdalnych zadań: instalacja oprogramowania, zdalne uruchamianie i diagnostyka w celu produktywnego, zdalnego zarządzania w dowolnym czasie i miejscu.

Kombinacja przełącznika i szuflada z LCD

3 połączone modele przełączników LX II KVM i szuflad LCD T1700-LED umożliwiają zdalne, oparte na IP zarządzanie w zintegrowanej jednostce 1U.

Mocne zabezpieczenia

Silny TLS, ustawienia haseł, blokada ponownego wprowadzania hasła oraz zaawansowany standard szyfrowania (AES). Integracja z Active Directory®, LDAP lub RADIUS.

Apple iPhone/iPad

Uzyskaj wygodny dostęp do BIOS-u i kontrolę nad komputerami PC i serwerami za pośrednictwem iPhone'ów Apple i iPadów, używając wolnego od Javy, opartego na HTML5 klienta HTML KVM.

Absolutna synchronizacja myszy

Absolute Mouse Synchronization zapewnia perfekcyjną synchronizację bez zmiany ustawień myszy na serwerze - to najlepsze rozwiązanie typu plug and play!

Dostęp At-the-Rack

Lokalny port LX II zapewnia szybki dostęp na poprzez VGA i USB. Wydajny, oparty na przeglądarce internetowej interfejs użytkownika jest wspólny ze zdalnym interfejsem użytkownika, z wszystkimi funkcjami administracyjnymi.

Interfejs IO

Interfejs IO przełącznika KVM-over-IP z rodziny Dominion LX2 - DLX2-108

 

 

 

Przykładowe zastosowania

Przykładowe zastosowania przełącznika KVM-over-IP z rodziny Dominion LX2 - DLX2-108

 

 

pixel