2013-02-19

Raritan zaliczany do grona CRN Data Center 100 z rozwiązaniami DCIM i Power Management
Trzeci raz z rzędu Raritan znalazł się na liście 100 czołowych dostawców nowych technologii

Trzeci rok z rzędu, redakcja CRN'a umieściła firmę Raritan na liście 100 najlepszych firm za działania zmierzające do poprawy efektywności energetycznej, wydajności i wykorzystania zasobów w data center.

Ten roczny raport wyróżnia 100 czołowych dostawców technologii związanej z zasilaniem, wspieraniem i ochroną funkcjonalności współczesnych data center w sposób przyjazny dla środowiska i gospodarki, przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności i produktywności. "Choć centra przetwarzania danych mają świadczyć szeroki zakres usług, to ani jedna z nich nie zostanie uruchomiona bez pewności, że data center dysponuje porządną infrastrukturą," mówi CRN.

Raritan postrzegany jako pionier i lider w zarządzaniu infrastrukturą data center, posiada szeroką ofertę oprogramowania typu DCIM (Data Center Information Management) oraz największą gamę inteligentnych listew zasilających (iPDUs). Te innowacyjne rozwiązania pomagają tysiącom klientów, takim jak eBay, Cisco i Deutsche Bank, rozwiązać dzisiejsze problemy w data center - w tym zmniejszając zużycie energii, kosztów zasilania i chłodzenia, określając zasoby i możliwości infrastruktury oraz używając bardziej efektywnych metod przy dodawaniu serwerów, dokonywaniu zmian i śledzeniu rezultatów.

"Zapewniając partnerom szerokie portfolio rozwiązań do zarządzania infrastrukturą data center, pomagamy organizacjom zwiększyć wydajność i efektywność, zmniejszyć ryzyko i koszty kontroli", powiedziała Victoria Zona, Dyrektor Kanału Sprzedaży z firmy Raritan.

"Lista 2013 Data Center 100 wyróżnia dostawców, którzy w ciągu 2012 roku, wykazali się innowacyjnością i zaangażowaniem w rozwój dzisiejszych usług świadczonych przez data center"
"Gratulujemy każdemu dostawcy, który znalazł się na liście 2013 Data Center 100, dając większe możliwości architektom rozwiązań, tworzącym koncepcje, oparte o nowatorskie produkty i usługi dla klientów."

Krótko o UBM Channel:

UBM Channel jest czołowym organizatorem imprez tematycznych z branży IT, dostawcą usług medialnych, badawczych, doradztwa, sprzedaży i marketingu. Z ponad 30 letnim doświadczeniem i zaangażowaniem, UBM Channnel dysponuje olbrzymią specjalistyczną wiedzą w zakresie tworzenia zintegrowanych rozwiązań, rekrutacji technologicznej kadry zarządzającej, stwarzając warunki do przyspieszenia sprzedaży technologii. UBM Channel jest firmą UBM. Aby dowiedzieć się więcej o UBM Channel, odwiedź nas na http://www.ubmchannel.com.

Krótko o firmie Raritan

Raritan jest sprawdzonym dostawcą nowatorskich systemów zarządzania zasilaniem, zarządzania infrastrukturą, przełączników KVM i rozwiązań konsol szeregowych dla data center o dowolnej wielkości. W ponad 50.000 miejscach na świecie, Raritan, zdobywca nagród za rozwiązania sprzętowe i programowe - w tym inteligentne PDU, oprogramowanie do zarządzania energią, oprogramowanie DCIM, KVM-over-IP i Serial-over-IP - zapewnia dyrektorom, kierownikom i administratorom IT i infrastruktury towarzyszącej, sterowanie które potrzebują w celu zwiększenia efektywności energetycznej, poprawy wydajności data center i wzmocnienia działań operacyjnych. Raritan z siedzibą w Somerset, NJ, USA, posiada biura na całym świecie obsługujących klientów w 76 krajach. Odwiedź nas na Raritan.eu lub śledź nas na Raritan blog.

Raritan jest aktywnym członkiem Green Grid, Savers Computing Initiative, i obejmuje przywództwo w stowarzyszeniu Energy and Environmental Design. Firma została wyróżniona przez EPA za działalność w segmencie data center. Raritan został nazwany "Cool DCIM Vendor " przez firmę Gartner, "głównym graczem na rynku DCIM" przez IDC, "Solidnym dostawcą DCIM " przez EMA, i jest odbiorcą "Nagrody za nowe innowacyjne produkty, w Ameryce Północnej" od Frost & Sullivan, za inteligentne rozwiązania firmy Raritan do zarządzania infrastrukturą. Rozwiązania do zarządzania infrastrukturą zostały również wyróżnione w 451 raportach badawczych.

pixel