2021-12-22

TCR100 - Przemysłowo - konsumencki router komórkowy 4G+ LTE-A Cat 6 od Teltonika Networks

Internet Rzeczy można podzielić na komercyjny, infrastrukturalny, przemysłowy i konsumencki. Przez lata Teltonika Networks pomogła wielu firmom w zapewnieniu łączności w ich rozwiązaniach IoT. Osoby zainteresowane produktami Teltonika mogą w końcu otrzymać dedykowany router do użytku domowego. Nadszedł czas, aby przenieść całe zebrane doświadczenie firmy wprost do Twojego domu dzięki nowemu domowemu routerowi komórkowemu - TCR100!

Zupełnie nowy design

Teltonika Networks zastąpiła surowsze i bardziej praktyczne linie projektów przemysłowych bardziej przyjemną dla oka estetyką TCR100. Użytkownicy otrzymają tę samą solidną konstrukcję, ale w formie nowej, eleganckiej obudowy, która płynnie łączy się z wystrojem wnętrza domu. TCR100 posiada dwa mobilne połączenia antenowe, slot na kartę SIM oraz dwa porty Ethernet. Z dostępnymi funkcjami, ten router z pewnością wystarczy, aby pomieścić domową konfigurację IoT.

Aby korzystanie z TCR100 było jeszcze łatwiejsze, został dodany przycisk Wi-Fi, który pozwala łatwo włączyć i wyłączyć sieć bezprzewodową oraz przycisk Wi-Fi Protected Setup dla tych, dla których wprowadzanie haseł jest kłopotliwe. Lampki kontrolne na routerze dostarczają na pierwszy rzut oka wszystkich informacji o stanie sieci, dzięki czemu nie trzeba otwierać żadnych interfejsów ani się logować. Jeśli chcesz zobaczyć nowy wygląd TCR100, sprawdź film wprowadzający na dole strony

Łączność na poziomie przemysłowym w domu

Jedną z rzeczy, którą Teltonika Networks odkryła, jest to, że zazwyczaj przemysłowe rozwiązania IoT muszą pomieścić wiele urządzeń, wszystkie podłączone do tej samej sieci. Większość domowych routerów może obsługiwać tylko do 32 urządzeń, ograniczając swobodę i wyobraźnię podczas pracy nad domowym rozwiązaniem IoT. Dlatego TCR100 może mieć ponad 50 inteligentnych urządzeń i gadżetów łączących się w jedną sieć. Możesz być pewny, że wszystkie one będą miały szybkie połączenie internetowe, ponieważ ten mobilny router domowy posiada 4G LTE-Advanced umożliwiający prędkość do 300 Mbps przez LTE oraz dwuzakresowe Wi-Fi. Ponieważ połączenie przewodowe może być czasem sporadyczne, nawet w miastach, LTE staje się świetną alternatywą dla zwiększenia łączności.

Tak jak instalacje przemysłowe wymagają zaawansowanej ochrony, Teltonika Networks nie widzi powodu, dla którego Twój dom miałby być wyjątkiem. Kolejną rzeczą, którą oferuje TCR100 jest mnogość opcji bezpieczeństwa. Zaraz po wyjęciu z pudełka TCR100 posiada wstępnie skonfigurowany Firewall, elastyczną kontrolę dostępu do pakietów TCP, UDP, ICMP i wiele innych funkcji bezpieczeństwa. Jeśli jesteś zainteresowany wszystkimi szczegółami technicznymi, które oferuje TCR100, odwiedź stronę produktu, gdzie znajdziesz obszerną listę wszystkich dostępnych funkcji. Ten nowy domowy router komórkowy Teltonika Networks doskonale równoważy wydajność, niezawodność i elastyczność. Teltonika osiągnęła techniczną równowagę dzięki cennym lekcjom, które zdobyła po drodze w jej podróży w dziedzinie przemysłowego IoT.

TCR100, podobnie jak wszystkie produkty Teltonika Networks, działa w oparciu o system operacyjny RutOS. Jest on wystarczająco łatwy do zrozumienia nawet dla początkujących użytkowników, ale oferuje wiele opcji konfiguracyjnych dla osób o bardziej rozległej wiedzy technicznej. Co więcej, Teltonika Networks regularnie aktualizuje oprogramowanie sprzętowe, usuwając ewentualne przyszłe luki w zabezpieczeniach i zapewniając, że wszyscy użytkownicy otrzymują najnowsze funkcje.

Doskonała łączność dla każdego

Domowy router komórkowy Teltonika Networks TCR100 to doskonały wybór do modernizacji domowej sieci IoT. Ma konstrukcję plug-and-play, idealną dla tych, którzy chcą łączności bez większych kłopotów. Jednak TCR100 jest również doskonałym wyborem dla entuzjastów, którzy chcą mieć większą kontrolę nad swoją konfiguracją i zaawansowanym bezpieczeństwem z wieloma opcjami dostosowywania.

 

Zapraszamy do zapoznania się z filmem przedstawiającym TCR100

pixel