2022-11-10

TSW010 - Nowy Przemysłowy Switch od Teltonika Networks

Tworzenie skomplikowanych i trudnych w obsłudze urządzeń w pędzącym świecie nie ma większego sensu, zwłaszcza gdy urządzenia zaprojektowane z myślą o prostocie mogą często oferować identyczną wydajność oraz jakość. Kiedy Teltonika Networks projektowała najnowszy dodatek do swojej rodziny przełączników, prostota była tym, co chciała (i udało jej się) osiągnąć. Jednak nie jest to jedyna zaleta tego nowego przełącznika. Powitajmy więc TSW010 - niezarządzalny przełącznik, który obiecuje najbardziej komfortowe doświadczenie użytkownika w scenariuszach przemysłowych!   

ZNAKOMITA OBSŁUGA POŁĄCZEŃ

Przełącznik TSW010 został stworzony do komunikacji typu machine-to-machine (M2M), gdzie nie jest wymagana duża przepustowość danych. Szybkość transmisji danych na poziomie 100 Mb/s jest często więcej niż wystarczająca, np. w zastosowaniach związanych z monitorowaniem, sterowaniem i zarządzaniem, gdzie nie jest przesyłana duża ilość danych. Dlatego dzięki zastosowaniu pięciu portów Ethernet 10/100, TSW010 może zaopatrzyć Twoje rozwiązanie w łączność sieciową i prędkości, które są idealne dla większości rozwiązań przemysłowych. Porty te są istotnym powodem, dla którego to urządzenie jest jednym z najbardziej opłacalnych na rynku, zapewniając, że nie przepłacisz za funkcje, których nie będziesz potrzebować.

ZŁOTY BILET DO OPŁACALNOŚCI

Chcesz mieć prosty, łatwy w obsłudze przełącznik bez kłopotów z instalacją i konfiguracją? Nie musisz szukać dalej. Przełącznik TSW010 został zaprojektowany jako przełącznik typu "plug-n-play", co oznacza, że nie wymaga specjalnie wyszkolonego inżyniera do ręcznej konfiguracji, monitorowania lub zarządzania. Porty umieszczone z przodu przełącznika TSW010 i wbudowany uchwyt na szynę DIN to dodatkowe punkty pozwalające wyeliminować konieczność stosowania dodatkowych zestawów montażowych i zapewnić bezproblemową instalację urządzenia nawet w najbardziej złożonych środowiskach.

Cechy TSW010

  • Przemysłowy, niezarządzalny switch Ethernet przeznaczony do montażu na szynie DIN (wbudowany uchwyt)
  • 5x GbE LAN (10/100) z obsługą standardów IEEE 802.3, IEEE 802.3u i 802.3az
  • Maksymalna przepustowość 1 Gbps
  • Szczelność IP30, wytrzymała aluminiowa obudowa
  • Bardzo szeroki zakres temperatur pracy: -40 °C ~ +75 °C
  • Dodatkowe opcja montażu na ścianie
  • Zasilanie 9V - 30V DC, lub PoE (pasywne)
  • CE, REACH, RoHS, WEEE UKCA, FCC, IC, CB, RCM
  • EN IEC 62368-1:2020+A11:2020

Zawartość zestawu standardowego:

TSW010 - Ethernet Switch

QSG (Quick Start Guide)

Opakowanie

 

pixel