2016-04-11

Tablet przemysłowy – wytrzymały RiTAB-10T1 – nowość Avalue


Firma Avalue Technology Inc, globalny dystrybutor urządzeń wbudowanych oraz członek stowarzyszenia Intel® Internet of Things Solutions Alliance, wprowadziła do oferty 10.1” wytrzymały tablet przemysłowy (semi rugged) RiTab-10T1.

Główne cechy tabletu przemysłowego Avalue RiTAB-10T1

Jest to wysokiej jakości produkt o zbliżonych do przemysłowych parametrach wytrzymałości i przystępnej cenie. Posiada certyfikaty IP-54 oraz MIL-STD-810G. Wytrzymuje upadek z wysokości 1,2 m na betonową podłogę, dzięki czemu nadaje się do zastosowań magazynowych i zarządzania zapasami.Oprócz wzmocnionej konstrukcji przemysłowy tablet RiTab-10T1 wyposażony jest w szereg interfejsów I/O, pozwalających użytkownikom na zbieranie różnorodnych danych. Tablet ten waży ok. 1 kg i jest wyposażony w akumulator pozwalający na 8 godzin pracy. Pozwala na wymianę akumulatora na nowy bez przerywania pracy aplikacji.

Wbudowany procesor Intel® Atom™ Z3735F umożliwia obsługę wielu systemów operacyjnych, włącznie z Windows i Android. Pozwala to użytkownikom na łatwe dostosowanie RaTab-10T1 do środowiska używanych przez nich aplikacji oraz na uniknięcie kosztów i straty czasu związanych z migracją do innego systemu operacyjnego i koniecznością zmiany nawyków.Standardowo tablet wyposażony jest w złącza USB 2.0, Micro-SD, Mocro-HDMI oraz interfejsy Bluetooth 4.0, NFC i tylną kamerę 5 M. Opcjonalnie może posiadać zintegrowany skaner kodów kreskowych 1D, PDF417 i 2D oraz czytniki MSR i SCR wyposażone w algorytmy szyfrujące zapewniające bezpieczeństwo procesu zbierania danych.

Akcesoria wytrzymałego tabletu Avalue RiTab-10T1

Dostępne dla tego tabletu przemysłowego akcesoria także są zaprojektowane pod kątem potrzeb użytkownika. Stacja dokująca posiada port wejściowy DC oraz złącza 1x RJ-45 i 4 x USB 2.0, co pozwala na przekształcenie tabletu w komputer stacjonarny. Dla użytkowników większej liczby tych tabletów firma Avalue posiada w ofercie stację ładująca, pozwalającą na jednoczesne ładowanie 4 akumulatorów.

Guru Control System jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Avalue w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

pixel