2018-06-04

UPC-F12C-ULT3 - wytrzymały komputer panelowy IP66 - nowość IEI

Komputer panelowy IEI - UPC-F12C-ULT3, otrzymał nagrodę Red Dot Design 2018. Firma IEI została uhonorowana tą prestiżową nagrodą już czwarty rok z rzędu.

IEI UPC-F12C_ULT3 panelowy komputer - red dot award 2018


Bezwentylatorowy komputer panelowy UPC-F12C-ULT3 ma konstrukcję przemysłowego komputera all in one (iAIO) i wyposażony jest w ekran dotykowy z filtrem UV do pracy na zewnątrz (występujący w wersji pojemnościowej lub rezystancyjnej) o przekątnej 12,1 cala, aluminiową obudowę zapewniającą stopień ochrony IP65 (IP66 ze złączami interfejsów M12. Ponadto specjalnie zaprojektowana część tylna, znakomicie odprowadza ciepło. Dzięki temu możliwe było zastosowanie w tej konstrukcji wydajnych procesorów Intel 6. generacji. Dodatkowo szeroki zakres temperatur pracy urządzenia: od -20°C do +60°C sprawia, że doskonale nadaje się on do pracy w  środowisku zewnętrznym lub w przemyśle spożywczym.


Bezwentylatorowa konstrukcja niweluje całkowicie generowany przez ten panelowiec iAIO hałas oraz wydatnie zmniejsza jego podatność na awarie. Komputer dotykowy UPC-F12C-ULT3 obsługuje dwa interfejsy pamięci masowej: 2,5" SATA i M.2 SSD, a łatwy dostęp do wnęki HDD sprawia, że konserwacja sprzętu nie stanowi problemu. Komputer wyposażony jest także w funkcje komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi 802.11 ac/a/b/g/n, Bluetooth 4.0 oraz RFID – coraz częściej wykorzystywane w nowoczesnych komputerach przemysłowych.

Poprzez zamknięty w smukłej obudowie i świetnie wyglądający a zarazem wytrzymały model UPC-F12C-ULT3 firma IEI pragnie zmienić wizerunek komputera przemysłowego (iAIO), który do tej pory postrzegany był zazwyczaj jako ciężkie i nieporęczne narzędzie pracy.

Zapoznaj się ze szczegółowymi danymi technicznymi tego komputera na jego karcie produktu: Seria UPC-F12C-ULT3

Zapoznaj się z głównymi cechami komputera UPC-F12C-ULT3 i zobacz w jaki podłącza się interfejsy I/O przy zachowaniu szczelności IP65.

pixel