2020-05-04

Zachowaj higienę i bezpieczeństwo w pracy

 Łatwa w czyszczeniu i dezynfekcji wodoodporna klawiatura higieniczna

Nowa grupa produktów - Higieniczne klawiatury i myszy

W obecnej sytuacji, podczas trwającej pandemii, a także w bliższej i dalszej przyszłości, na znaczeniu zyskały wszelkie metody pozwalające minimalizować zakażenie wirusowe w firmach.

Oczywiste jest, że samo zachorowanie może być bardzo groźne dla osoby chorej. To podstawowy i główny powód wprowadzania zabezpieczeń osobistych, wysokich standardów higieny, dystansu pomiędzy pracownikami itp.

Zachorowanie pracownika będzie też miało poważne konsekwencje dla całej firmy. Już jeden chory pracownik to poważne utrudnienia dla całego przedsiębiorstwa - obowiązkowa kwarantanna wszystkich osób, z którymi styczność miała osoba chora to konieczny ale i dotkliwy krok, który trzeba podjąć w takiej sytuacji. W większości przypadków taka kwarantanna obejmująca część załogi będzie bardzo dużym utrudnieniem dla funkcjonowania firmy, a w niektórych przypadkach możne nawet całkowicie uniemożliwić jej działanie. W pewnych sytuacjach sanepid może nawet nakazać zamknięcie całej firmy.

Dlatego warto wykorzystywać wszelkie możliwe sposoby zmniejszania ryzyka zachorowania pracowników. Ta strategia może mieć dobre skutki także gdy już poradzimy sobie z pandemią i może prowadzić do zmniejszenia zachorowań na zwykłe choroby - grypę, przeziębienia itp. Z naszej oferty wybraliśmy grupę produktów, które mogą stanowić dodatkową barierę przed rozprzestrzenianiem się wirusa, a co za tym idzie przyczynić się do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa i higieny w firmie.

Stworzyliśmy nową kategorię produktów w naszym sklepie - Higieniczne klawiatury i myszy. Są to peryferia komputerowe o klasie szczelności IP67 i IP68, wykonane z materiałów odpornych na zmywanie wodą, mydłem, alkoholem i innymi środkami dezynfekującymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą klawiaturmyszy silikonowych dostępnych w kolorach czarnym i białym, z interfejsem USB oraz bezprzewodowych - 2,4GHz i Bluetooth.

Na szczególną uwagę zasługują klawiatury wykonane ze wzmacnianego szkła. Są bardzo łatwe w czyszczeniu - wystarczy spryskać je odpowiednim środkiem dezynfekującym i przetrzeć. Posiadają specjalny wyłącznik umożliwiający czyszczenie bez odłączania od komputera a także touchpad włączany zamiennie z polem klawiszy numerycznych. Polecamy je do przychodni, szpitali, klinik, gabinetów lekarskich oraz do laboratoriów czy przemysłu farmaceutycznego - wszędzie tam gdzie higiena i czystość muszą być na pierwszym miejscu.

pixel