2013-09-29

Adlink PCIe-9529 – nowa karta wejść analogowych z ośmioma wejściami 24-bitowymi do 192 KS/sekFirma ADLINK Technology Inc. wprowadziła do oferty kartę wejść analogowych PCIe-9529 z interfejsem PCIe x4. Posiada ona osiem wejść analogowych 24-bitowych z równoczesnym próbkowaniem i pozwala na uzyskanie 192 K próbek/sek dla każdego z kanałów. Każde z wejść można programowo ustawić na sprzężenie AC lub DC, a także włączyć mu precyzyjny prąd wzbudzenia 4 mA do pomiaru zintegrowanych czujników piezoelektrycznych (IEPE), takich jak akcelerometry czy mikrofony. Zakres napięć wejściowych wynosi ±1 V lub ±10 V.

24-bitowy przetwornik ADC typu Sigma-Delta zapewnia dużą precyzję i wydajność pomiarów przy bardzo małym dryfcie temperaturowym. Dzięki temu uzyskiwane wyniki pomiarów doskonale nadają się do analizy wibracji i dźwięków o dużym zakresie dynamiki.Karta ta obsługuje cyfrowe i analogowe źródła sygnałów wyzwalających oraz elastyczne tryby wyzwalania. Pozwala to na wydajną akwizycję danych bez konieczności późniejszej obróbki. Wbudowany bufor FIFO umożliwia zapamiętanie do 2048 próbek dla każdego z kanałów.

Karta wejść analogowych PCIe-9529 posiada wymiary 168 x 107 mm. Może pracować w zakresie temperatur 0 ~ +55°C.

Guru Control Systems jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy ADLINK Technology w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

pixel