2018-07-27

MXE-1500 wydajny przemysłowy BOX ze wsparciem Windows 7

Obsługa Windows 7, bogata i elastyczna konfiguracja I/O oraz doskonała wydajność grafiki.

Firma ADLINK Technology wprowadza na rynek serię bezwentylatorowych komputerów MXE-1500, następcę najlepiej sprzedających się komputerów serii MXE-1300. Podobnie jak poprzednik, komputer MXE-1500 mieści się w kompaktowej obudowie, ale oferuje bogatsze interfejsy We/Wy i daje możliwość tworzenia bardziej elastycznych konfiguracji We/Wy. Ponadto, dzięki zastosowaniu najnowszej generacji procesorów Intela obsługujących system Windows 7 – procesorów Intel® Celeron® (Braswell), komputery MXE-1500 mają o 90% większe możliwości przetwarzania obrazu w stosunku do poprzedniej generacji i mogą obsługiwać trzy niezależne wyświetlacze.

MXE serii 1500 jest w stanie zasilać uaktualnienia istniejących systemów sterowania, zachowując jednocześnie zgodność z istniejącym oprogramowaniem. Jest to korzystne rozwiązanie z punktu widzenia różnorodnych środowisk operacyjnych, dlatego też MXE-1500 może okazać się doskonałym wyborem dla aplikacji automatyki przemysłowej i operatorów transportu zbiorowego.

Zwarta budowa komputera MXE serii 1500 sprawdzi się zwłaszcza tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona, a jednocześnie istnieje zapotrzebowanie na szeroką konfigurację We/Wy. Standardowe interfejsy zawierają cztery porty COM, trzy porty LAN, sześć USB (dwa 3.0 i cztery 2.0) i jeden wewnętrzny klucz sprzętowy USB 2.0. Użytkownicy mogą elastycznie wybierać porty LVDS lub DP i wykorzystywać sześć portów COM, a także wybrać opcjonalny wzmacniacz lub dodać TPM2.0 zgodnie z określonymi wymaganiami.

Komputer przemysłowy BOX MXE-1500 - wysoka wydajność, obsługa windows 7

Dzięki swojej elastyczności MXE-1500 znajdzie zastosowanie w różnego rodzaju aplikacjach przemysłowych, takich jak automatyzacja fabryk, maszyn i logistyki, informatyczne systemy monitorowania i sterowania w transporcie, sterowanie bramkami stacji, automaty biletowe i wiele innych. Dodatkowo MXE-1500 można łatwo skonfigurować z izolowanym modułowym zasilaniem prądu stałego, co pozwala spełnić wymagania dla komputerów morskich.

pixel