HighPoint Technologies Inc.

( ilość produktów: 1 )

Założona w 1995 roku firma HighPoint projektuje, rozwija i produkuje wysokowydajne rozwiązania pamięci masowej RAID i łączności dla interfejsów NVMe, SAS/SATA, Thunderbolt™ i USB 3.1. Od ponad dwóch dekad dostarczamy profesjonalne rozwiązania klasy Storage and Connectivity dla naszych cenionych klientów korporacyjnych, przemysłowych, medialnych oraz Value-Add ODM/OEM na całym świecie. Nasze wewnętrzne zespoły inżynierów sprzętu i oprogramowania oraz dedykowani specjaliści ds. integracji umożliwiają nam bezpośredni kontakt z klientami projektu oraz dostosowanie wsparcia do potrzeb każdej docelowej aplikacji, niezależnie od skali.

Technologia Integration-Ready Storage dla platform AMD i Intel

HighPoint produkuje najbardziej wszechstronny w branży wybór rozwiązań w zakresie pamięci masowej i łączności. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w dziedzinie pamięci masowej, naszej własnej macierzy RAID IP i rewolucyjnej technologii Cross-Sync, kontrolery HighPoint RAID, HBA, obudowy i adaptery bezpośrednio obsługują do 40 dysków, zapewniają wydajność do 28 000 MB i są dostępne dla platform Intel i AMD w systemach operacyjnych Windows, MacOS i Linux.

HighPoint może dostosować nasze rozwiązania w zakresie pamięci masowej i łączności do wymagań aplikacji zdefiniowanych przez klienta na szerokiej gamie platform sprzętowych i systemowych, a także jest gotowy do pomocy klientom projektu na każdym etapie rozwoju - od wstępnego prototypu do ostatecznej produkcji.

SSD7103 - Bootowalny Kontroler M.2 NVMe RAID
Profesjonalny, przemysłowy kontroler M.2 RAID 0/1/10 z funkcją Bootowania z RAID, 4x M.2 NVMe (242/2260/2280/22110), interfejs PCIe 3.0 x16, aluminiowa obudowa z wentylatorem, Windows 10 / Server, Linux, MacOS +5°C ~ + 55°C
pixel