Switche

( ilość produktów: 106 )
NSM-205PFCS-60-24V
NSM-205PFCS-60-24V
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-205PFCS-60-24V
Przełącznik z interfejsami: 4x 10/100 M Base-TX PoE (PSE) Ethernet i 1x Single-mode Fiber (60 km) ze złączem SC. Zasilanie 24 Vdc. (RoHS) Obudowa metalowa.
NSM-205PFCS-60
NSM-205PFCS-60
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-205PFCS-60
Przełącznik z interfejsami: 4x 10/100 M Base-TX PoE (PSE) Ethernet i 1x Single-mode Fiber (60 km) ze złączem SC. (RoHS) Obudowa metalowa.
NS-205PFCS-60-24V
NS-205PFCS-60-24V
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205PFCS-60-24V
Przełącznik z interfejsami: 4x 10/100 M Base-TX PoE (PSE) Ethernet i 1x Single-mode Fiber (60 km) ze złączem SC. Zasilanie 24 Vdc. (RoHS) Obudowa plastikowa.
NS-205PFCS-60
NS-205PFCS-60
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205PFCS-60
Przełącznik z interfejsami: 4x 10/100 M Base-TX PoE (PSE) Ethernet i 1x Single-mode Fiber (60 km) ze złączem SC. (RoHS) Obudowa plastikowa.
NSM-205PFCS-24V
NSM-205PFCS-24V
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-205PFCS-24V
Przełącznik z interfejsami: 4x 10/100 M Base-TX PoE (PSE) Ethernet i 1x Single-mode Fiber (30 km) ze złączem SC. Zasilanie 24 Vdc. (RoHS) Obudowa metalowa.
NSM-205PFCS
NSM-205PFCS
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-205PFCS
Przełącznik z interfejsami: 4x 10/100 M Base-TX PoE (PSE) Ethernet i 1x Single-mode Fiber (30 km) ze złączem SC. (RoHS) Obudowa metalowa.
NS-205PFCS-24V
NS-205PFCS-24V
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205PFCS-24V
Przełącznik z interfejsami: 4x 10/100 M Base-TX PoE (PSE) Ethernet i 1x Single-mode Fiber (30 km) ze złączem SC. Zasilanie 24 Vdc. (RoHS) Obudowa plastikowa.
NS-205PFCS
NS-205PFCS
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205PFCS
Przełącznik z interfejsami: 4x 10/100 M Base-TX PoE (PSE) Ethernet i 1x Single-mode Fiber (30 km) ze złączem SC. (RoHS) Obudowa plastikowa.
NSM-205PFC-24V
NSM-205PFC-24V
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-205PFC-24V
Przełącznik Ethernet z interfejsami: 4x 10/100 Mbps PoE (PSE) i 1x światłowód wielomodowy ze złączem SC oraz zasilaniem 24 Vdc; obudowa metalowa (RoHS)
NSM-205PFC
NSM-205PFC
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-205PFC
Przełącznik Ethernet z interfejsami: 4x 10/100 Mbps PoE (PSE) i 1x światłowód wielomodowy ze złączem SC; obudowa metalowa (RoHS)
NS-205PFC-24V
NS-205PFC-24V
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205PFC-24V
Przełącznik Ethernet z interfejsami: 4x 10/100 Mbps PoE (PSE) i 1x światłowód wielomodowy ze złączem SC oraz zasilaniem 24 Vdc (RoHS)
NS-205PFC
NS-205PFC
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205PFC
Przełącznik Ethernet z interfejsami: 4x 10/100 Mbps PoE (PSE) i 1x światłowód wielomodowy ze złączem SC (RoHS)
NSM-205PFT-24V
NSM-205PFT-24V
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-205PFT-24V
Przełącznik Ethernet z interfejsami: 4x 10/100 Mbps PoE (PSE) i 1x światłowód wielomodowy ze złączem ST oraz zasilaniem 24 Vdc; obudowa metalowa (RoHS)
NSM-205PFT
NSM-205PFT
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-205PFT
Przełącznik Ethernet z interfejsami: 4x 10/100 Mbps PoE (PSE) i 1x światłowód wielomodowy ze złączem ST; obudowa metalowa (RoHS)
NS-205PFT-24V
NS-205PFT-24V
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205PFT-24V
Przełącznik Ethernet z interfejsami: 4x 10/100 Mbps PoE (PSE) i 1x światłowód wielomodowy ze złączem ST oraz zasilaniem 24 Vdc (RoHS)
NS-205PFT
NS-205PFT
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205PFT
Przełącznik Ethernet z interfejsami: 4x 10/100 Mbps PoE (PSE) i 1x światłowód wielomodowy ze złączem ST (RoHS)
FSM-6228G-AC
FSM-6228G-AC
Producent: ICP DAS
Kod produktu: FSM-6228G-AC
Zarządzalny przełącznik L2 - 24x 10/100/1000 Base-TX Ethernet, 4x slot SFP dla modułów 100/1000 Fiber. 1x RS-232. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 100 ~ 240 Vac.
FSM-6228G-DC
FSM-6228G-DC
Producent: ICP DAS
Kod produktu: FSM-6228G-DC
Zarządzalny przełącznik L2 - 24x 10/100/1000 Base-TX Ethernet, 4x slot SFP dla modułów 100/1000 Fiber. 1x RS-232. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 12 ~ 48 Vdc.
MSM-6226G
MSM-6226G
Producent: ICP DAS
Kod produktu: MSM-6226G
Zarządzalny przełącznik L2 Plus - 20x 10/100/1000 Base-T(X) Ethernet, 4x TP (100/1000) SFP Combo, 2x 100/1000 SFP, 1x RS-232. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 100 ~ 240 Vac. W zestawie 1x kabel D-Sub-9F - RJ-45 i 1x kabel zasilający.
MSM-6226
MSM-6226
Producent: ICP DAS
Kod produktu: MSM-6226
Zarządzalny przełącznik L2 Plus - 24x 10/100 Base-T(X) Ethernet, 2x 1000 Base-T(X) Ethernet, 2x TP/SFP Gigabit Dual Media, 1x RS-232. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 100 ~ 240 Vac. W zestawie 1x 1,8 m kabel D-Sub-9F - D-Sub-9F i 1x kabel zasilający.
FSM-510G-2F
FSM-510G-2F
Producent: ICP DAS
Kod produktu: FSM-510G-2F
Zarządzalny przełącznik L2 Plus - 8x 10/100/1000 Base-T(X) Ethernet, 2x slot SFP 100/1000 Base-FX Fiber, 1x RS-232 (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 12 ~ 24 Vdc.
FSM-510G-4F
FSM-510G-4F
Producent: ICP DAS
Kod produktu: FSM-510G-4F
Zarządzalny przełącznik L2 Plus - 6x 10/100/1000 Base-T(X) Ethernet, 4x slot SFP 100/1000 Base-FX Fiber, 1x RS-232 (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 12 ~ 24 Vdc.
MSM-508FCS-40T
MSM-508FCS-40T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: MSM-508FCS-40T
Zarządzalny przełącznik - 6x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet, 2x Single-mode 10 Base-FX Fiber (40 km) ze złączem SC, 1x RS-232, 1x RS-485, 3x DI i 3x DO. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 12 ~ 48 Vdc.
MSM-508FCS-T
MSM-508FCS-T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: MSM-508FCS-T
Zarządzalny przełącznik - 6x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet, 2x Single-mode 10 Base-FX Fiber (30 km) ze złączem SC, 1x RS-232, 1x RS-485, 3x DI i 3x DO. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 12 ~ 48 Vdc.
MSM-508FC-T
MSM-508FC-T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: MSM-508FC-T
Zarządzalny przełącznik - 6x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet, 2x Multi-mode 10 Base-FX Fiber (2 km) ze złączem SC, 1x RS-232, 1x RS-485, 3x DI i 3x DO. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 12 ~ 48 Vdc.
MSM-508FT-T
MSM-508FT-T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: MSM-508FT-T
Zarządzalny przełącznik - 6x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet, 2x Multi-mode 10 Base-FX Fiber (2 km) ze złączem ST, 1x RS-232, 1x RS-485, 3x DI i 3x DO. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 12 ~ 48 Vdc.
MSM-508
MSM-508
Producent: ICP DAS
Kod produktu: MSM-508
Zarządzalny przełącznik - 8x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet, 1x RS-232, 1x RS-485, 3x DI i 3x DO. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 12 ~ 48 Vdc.
RSM  408
RSM 408
Producent: ICP DAS
Kod produktu: RSM 408
Redundantny przełącznik pierścieniowy - 8x 10/100 Base-T(X) Ethernet, 1x RS-232 i 1x RS-485. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 10 ~ 30 Vdc.
RS  408
RS 408
Producent: ICP DAS
Kod produktu: RS 408
Redundantny przełącznik pierścieniowy - 8x 10/100 Base-T(X) Ethernet, 1x RS-232 i 1x RS-485. (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 10 ~ 30 Vdc.
RS-405AFCS-T
RS-405AFCS-T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: RS-405AFCS-T
Redundantny przełącznik pierścieniowy czasu rzeczywistego - 3x 10/100 Base-T(X) Ehernet i 2x Single-mode 100 Base-FX Fiber ze złączem SC. (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 12 ~ 48 Vdc.
RSM-405FCS
RSM-405FCS
Producent: ICP DAS
Kod produktu: RSM-405FCS
Redundantny przełącznik pierścieniowy czasu rzeczywistego - 3x 10/100 Base-T(X) Ehernet i 2x Single-mode 100 Base-FX Fiber ze złączem SC. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 10 ~ 30 Vdc.
RS-405FCS
RS-405FCS
Producent: ICP DAS
Kod produktu: RS-405FCS
Redundantny przełącznik pierścieniowy czasu rzeczywistego - 3x 10/100 Base-T(X) Ehernet i 2x Single-mode 100 Base-FX Fiber ze złączem SC. (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 10 ~ 30 Vdc.
RS-405AFC-T
RS-405AFC-T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: RS-405AFC-T
Redundantny przełącznik pierścieniowy czasu rzeczywistego - 3x 10/100 Base-T(X) Ethernet i 2x Multi-mode 100 Base-FX Fiber ze złączem SC (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 12 ~ 48 Vdc.
RSM-405FC
RSM-405FC
Producent: ICP DAS
Kod produktu: RSM-405FC
Redundantny przełącznik pierścieniowy czasu rzeczywistego - 3x 10/100 Base-T(X) Ehernet i 2x Multi-mode 100 Base-FX Fiber ze złączem SC. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 10 ~ 30 Vdc.
RS-405FC
RS-405FC
Producent: ICP DAS
Kod produktu: RS-405FC
Redundantny przełącznik pierścieniowy czasu rzeczywistego - 3x 10/100 Base-T(X) Ehernet i 2x Multi-mode 100 Base-FX Fiber ze złączem SC. (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 10 ~ 30 Vdc.
RSM-405FT
RSM-405FT
Producent: ICP DAS
Kod produktu: RSM-405FT
Redundantny przełącznik pierścieniowy czasu rzeczywistego - 3x 10/100 Base-T(X) Ehernet i 2x Multi-mode 100 Base-FX Fiber ze złączem ST. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 10 ~ 30 Vdc.
RS-405FT
RS-405FT
Producent: ICP DAS
Kod produktu: RS-405FT
Redundantny przełącznik pierścieniowy czasu rzeczywistego - 3x 10/100 Base-T(X) Ehernet i 2x Multi-mode 100 Base-FX Fiber ze złączem ST. (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 10 ~ 30 Vdc.
RSM-405-R
RSM-405-R
Producent: ICP DAS
Kod produktu: RSM-405-R
Przemysłowy przełącznik pierścieniowy czasu rzeczywistego - 5x 10/100 Base-T(X) Ethernet. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 12 ~ 48 Vdc.
RSM  405
RSM 405
Producent: ICP DAS
Kod produktu: RSM 405
Przemysłowy przełącznik pierścieniowy czasu rzeczywistego - 5x 10/100 Base-T(X) Ethernet. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 10 ~ 30 Vdc.
RS  405
RS 405
Producent: ICP DAS
Kod produktu: RS 405
Przemysłowy przełącznik pierścieniowy czasu rzeczywistego - 5x 10/100 Base-T(X) Ethernet. (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 10 ~ 30 Vdc.
NSM-206AFCS-60T
NSM-206AFCS-60T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-206AFCS-60T
Przełącznik z interfejsami: 4x 10/100 M Base-TX Ethernet i 2x Single-mode Fiber (60 km) ze złączem SC. (RoHS) Obudowa metalowa.
NS-206AFCS-60T
NS-206AFCS-60T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-206AFCS-60T
Przełącznik z interfejsami: 4x 10/100 M Base-TX Ethernet i 2x Single-mode Fiber (60 km) ze złączem SC. (RoHS) Obudowa plastikowa.
NSM-206AFCS-T
NSM-206AFCS-T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-206AFCS-T
Przełącznik z interfejsami: 4x 10/100 M Base-TX Ethernet i 2x Single-mode Fiber (30 km) ze złączem SC. (RoHS) Obudowa metalowa.
NS-206AFCS-T
NS-206AFCS-T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-206AFCS-T
Przełącznik z interfejsami: 4x 10/100 M Base-TX Ethernet i 2x Single-mode Fiber (30 km) ze złączem SC. (RoHS) Obudowa plastikowa.
NSM-206AFC-T
NSM-206AFC-T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-206AFC-T
Przełącznik Ethernet z interfejsami: 4x 10/100 Mbps PoE (PSE) i 1x światłowód wielomodowy ze złączem SC; obudowa metalowa (RoHS)
NS-206AFC-T
NS-206AFC-T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-206AFC-T
Przełącznik Ethernet z interfejsami: 4x 10/100 Mbps PoE (PSE) i 2x światłowód wielomodowy ze złączem SC (RoHS)
NSM-206AFT-T
NSM-206AFT-T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-206AFT-T
Przełącznik Ethernet z interfejsami: 4x 10/100 Mbps PoE (PSE) i 1x światłowód wielomodowy ze złączem ST; obudowa metalowa (RoHS)
NS-206AFT-T
NS-206AFT-T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-206AFT-T
Przełącznik Ethernet z interfejsami: 4x 10/100 Mbps PoE (PSE) i 2x światłowód wielomodowy ze złączem ST (RoHS)
NSM-206FCS
NSM-206FCS
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-206FCS
Niezarządzalny przełącznik – 4x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet i 2x Single-mode (15 km) 100 Base-FX Fiber ze złączem SC. (RoHS) Obudowa metalowa.
NS-206FCS
NS-206FCS
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-206FCS
Niezarządzalny przełącznik – 4x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet i 2x Single-mode (15 km) 100 Base-FX Fiber ze złączem SC. (RoHS) Obudowa plastikowa.
NSM-206FC
NSM-206FC
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-206FC
Niezarządzalny przełącznik – 4x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet i 2x Multi-mode 100 Base-FX Fiber ze złączem SC. (RoHS) Obudowa metalowa.
NS-206FC
NS-206FC
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-206FC
Niezarządzalny przełącznik – 4x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet i 2x Multi-mode 100 Base-FX Fiber ze złączem SC. (RoHS) Obudowa plastikowa.
NSM-206FT
NSM-206FT
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-206FT
Niezarządzalny przełącznik – 4x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet i 2x Multi-mode 100 Base-FX Fiber ze złączem ST. (RoHS) Obudowa metalowa.
NS-206FT
NS-206FT
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-206FT
Niezarządzalny przełącznik – 4x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet i 2x Multi-mode 100 Base-FX Fiber ze złączem ST. (RoHS) Obudowa plastikowa.
NSM-205AFCS-60T
NSM-205AFCS-60T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-205AFCS-60T
Przełącznik z interfejsami: 4x 10/100 M Base-TX Ethernet i 1x Single-mode Fiber (60 km) ze złączem SC. (RoHS) Obudowa metalowa.
NS-205AFCS-60T
NS-205AFCS-60T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205AFCS-60T
Przełącznik z interfejsami: 4x 10/100 M Base-TX Ethernet i 1x Single-mode Fiber (60 km) ze złączem SC. (RoHS) Obudowa plastikowa.
NSM-205AFCS-T
NSM-205AFCS-T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-205AFCS-T
Przełącznik z interfejsami: 4x 10/100 M Base-TX Ethernet i 1x Single-mode Fiber (30 km) ze złączem SC. (RoHS) Obudowa metalowa.
NS-205AFCS-T
NS-205AFCS-T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205AFCS-T
Przełącznik z interfejsami: 4x 10/100 M Base-TX Ethernet i 1x Single-mode Fiber (30 km) ze złączem SC. (RoHS) Obudowa plastikowa.
NSM-205AFC-T
NSM-205AFC-T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-205AFC-T
Przełącznik Ethernet z interfejsami: 4x 10/100 Mbps PoE (PSE) i 1x światłowód wielomodowy ze złączem SC; obudowa metalowa (RoHS)
NS-205AFC-T
NS-205AFC-T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205AFC-T
Przełącznik Ethernet z interfejsami: 4x 10/100 Mbps PoE (PSE) i 1x światłowód wielomodowy ze złączem SC (RoHS)
NSM-205AFT-T
NSM-205AFT-T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-205AFT-T
Przełącznik Ethernet z interfejsami: 4x 10/100 Mbps PoE (PSE) i 1x światłowód wielomodowy ze złączem ST; obudowa metalowa (RoHS)
NS-205AFT-T
NS-205AFT-T
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205AFT-T
Przełącznik Ethernet z interfejsami: 4x 10/100 Mbps PoE (PSE) i 1x światłowód wielomodowy ze złączem ST (RoHS)
NSM-205FT
NSM-205FT
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-205FT
Niezarządzalny przełącznik z interfejsami: 4x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet i 1x Multi-mode 100 Base-FX Fiber ze złączem ST. (RoHS) Obudowa metalowa.
NS-205FT
NS-205FT
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205FT
Niezarządzalny przełącznik z interfejsami: 4x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet i 1x Multi-mode 100 Base-FX Fiber ze złączem ST. (RoHS) Obudowa plastikowa.
NSM-205FCS
NSM-205FCS
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-205FCS
Niezarządzalny przełącznik z interfejsami: 4x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethrnet i 1x Single-mode (15 km) 100 Base-FX Fiber ze złączem SC. (RoHS) Obudowa metalowa.
NS-205FCS
NS-205FCS
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205FCS
Niezarządzalny przełącznik z interfejsami: 4x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet i 1x Single-mode (15 km) 100 Base-FX Fiber ze złączem SC. (RoHS) Obudowa plastikowa.
NSM-205FC
NSM-205FC
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-205FC
Niezarządzalny przełącznik z interfejsami: 4x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet i 1x Multi-mode 100 Base-FX ze złączem SC. (RoHS) Obudowa metalowa.
NS-205FC
NS-205FC
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205FC
Niezarządzalny przełącznik z interfejsami: 4x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet i 1x Multi-mode 100 Base-FX Fiber ze złączem SC. (RoHS) Obudowa plastikowa.
NSM-200SX2
NSM-200SX2
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-200SX2
Przemysłowy konwerter interfejsu 1000 Base-T Ethernet na Multi-mode 1000 Base-SX Fiber (1310 nm, 2 km) ze złączem SC. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 12 ~ 48 Vdc.
NS-200FCS
NS-200FCS
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-200FCS
Konwerter interfejsu 10/100 Base-T(X) Ethernet na Single-mode 100 Base-FX (15 km) ze złączem SC. (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 10 ~ 30 Vdc.
NS-200FC
NS-200FC
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-200FC
Konwerter interfejsu 10/100 Base-T(X) Ethernet na Multi-mode 100 Base-FT Fiber (2 km) ze złączem SC. (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 10 ~ 30 Vdc.
NS-208-M12-IP67
NS-208-M12-IP67
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-208-M12-IP67
Niezarządzalny przełącznik – 8x 10/100 Base-T(X) Ethernet. (RoHS) Obudowa plastikowa IP67 ze złączami M12. Zasilanie 12 ~ 53 Vdc. W zestawie: 8x M12D-4P-IP68, 8x A-CAP-M12M, 1x M12A-5P-IP68 i 1x A-CAP-M12F.
NS-208-IP67
NS-208-IP67
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-208-IP67
Niezarządzalny przełącznik – 8x 10/100 Base-T(X) Ethernet. (RoHS) Obudowa plastikowa IP67. Zasilanie 12 ~ 53 Vdc. W zestawie 8x złącze RJ-45 IP67, 1x złącze zasilające IP67, 8x osłona z mocowaniem.
NS-208PSE-IP67
NS-208PSE-IP67
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-208PSE-IP67
Niezarządzalny przełącznik – 8x 10/100 Base-T(X) Ethernet z PoE (PSE). (RoHS) Obudowa plastikowa IP67. Zasilanie 46 ~ 53 Vdc. W zestawie 8x złącze RJ-45 IP67, 1x złącze zasilania IP67, 8x osłona z mocowaniem.
NSM-208PSE-M12
NSM-208PSE-M12
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-208PSE-M12
Niezarządzalny przełącznik – 8x 10/100 Base-T(X) Ethernet PoE (PSE). (RoHS) Obudowa metalowa ze złączami M12. Zasilanie 46 ~ 53 Vdc. Certyfikat EN50155. W zestawie: 8x M12D-4P-IP68, 8x A-CAP-M12M, 1x M12A-5P-IP68, 1x A-CAP-M12F.
NSM-208PSE-24V
NSM-208PSE-24V
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-208PSE-24V
Niezarządzalny przełącznik – 8x 10/100 Base-T(X) Ethernet PoE (PSE). (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 18 ~ 55 Vdc.
NSM-208PSE-4
NSM-208PSE-4
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-208PSE-4
Niezarządzalny przełącznik – 8x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet i 4x PoE (PSE). (RoHS) Obudowa metalowa.
NS-208PSE-4
NS-208PSE-4
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-208PSE-4
Niezarządzalny przełącznik – 8x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet i 4x PoE (PSE). (RoHS) Obudowa plastikowa.
NSM-208PSE-R
NSM-208PSE-R
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-208PSE-R
Niezarządzalny przełącznik NSM-208PSE z dodatkową powłoką ochronną
NSM-208PSE
NSM-208PSE
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-208PSE
Niezarządzalny przełącznik – 8x przemysłowy 10/100 Base-T(X) PoE (PSE) Ethernet. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 46 ~ 55 Vdc.
NS-208PSE
NS-208PSE
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-208PSE
Niezarządzalny przełącznik – 8x przemysłowy 10/100 Base-T(X) PoE (PSE) Ethernet. (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 46 ~ 55 Vdc.
NS-208R
NS-208R
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-208R
Niezarządzalny przełącznik – 8x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet. (RoHS) Obudowa plastikowa.Zasilanie 12 ~ 48 Vdc.
NSM-208-M12
NSM-208-M12
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-208-M12
Niezarządzalny przełącznik – 8x 10/100 Base-T(X) Ethernet. Obudowa metalowa. Zasilanie 12 ~ 53 Vdc. Certyfikat EN50155.
NSM-316G
NSM-316G
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-316G
Niezarządzalny przełącznik – 16x 10/100/1000 Base-T(X) Ethernet. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 12 ~ 48 Vdc.
NSM-216
NSM-216
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-216
Niezarządzalny przełącznik – 16x przemysłowy 10/100 Base-TX Ethernet. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 12 ~ 48 Vdc.
NSM-208AG
NSM-208AG
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-208AG
Niezarządzalny przełącznik – 8x 10/100/1000 Base-T(X) Ethernet. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 12 ~ 48 Vdc.
NS-208AG
NS-208AG
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-208AG
Niezarządzalny przełącznik – 8x 10/100/1000 Base-T(X) Ethernet. (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 12 ~ 48 Vdc.
NSM-208A
NSM-208A
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-208A
Niezarządzalny przełącznik – 8x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 12 ~ 48 Vdc.
NS-208A
NS-208A
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-208A
Niezarządzalny przełącznik – 8x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet. (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 12 ~ 48 Vdc.
NSM-208G
NSM-208G
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-208G
Niezarządzalny przełącznik – 8x przemysłowy 10/100/1000 Base-T(X) Ethernet. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 10 ~ 30 Vdc.
NS-208G
NS-208G
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-208G
Niezarządzalny przełącznik – 8x przemysłowy 10/100/1000 Base-T(X) Ethernet. (RoHS) Obudowa plastikowa.
NS-208
NS-208
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-208
Niezarządzalny przemysłowy switch ethernetowy 8x 10/100 Base-T(X) Ethernet. (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 10 ~ 30 Vdc.
NS-205-IP67
NS-205-IP67
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205-IP67
Doskonale zabezpieczony przełącznik sieciowy (Ethernet Switch) o wysokim stopniu bezpieczeństwa IP67
NS-205PSE-IP67
NS-205PSE-IP67
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205PSE-IP67
Przemysłowy niezarządzalny przełącznik Ethernet IP67 – 5x 10/100 Base-T(X) PoE. Zasilanie 46 ~ 53 Vdc. W zestawie 5x złącze RJ45 IP67, 1x złącze zasilające IP67, 5x osłona z mocowaniem. (RoHS)
NSM-205PSE-24V
NSM-205PSE-24V
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-205PSE-24V
Niezarządzalny przełącznik – 5x 10/100 Base-T(X) PoE (PSE) Ethernet. (RoHS) Obudowa metalowa. Zasilanie 18 ~ 55 Vdc.
NS-205PSE-24V
NS-205PSE-24V
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205PSE-24V
Niezarządzalny przełącznik – 5x 10/100 Base-T(X) PoE (PSE) Ethernet. (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 18 ~ 55 Vdc.
NS-105PSE
NS-105PSE
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-105PSE
Niezarządzalny przełącznik – 5x 10/100 Base-T(X) PoE (PSE) Ethernet. (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 46 ~ 55 Vdc.
NS-205PSE
NS-205PSE
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205PSE
Niezarządzalny przełącznik – 5x 10/100 Base-T(X) PoE (PSE) Ethernet. (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 46 ~ 55 Vdc.
NSM-205GP
NSM-205GP
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-205GP
Niezarządzalny przełącznik – 5x 10/100/1000 Base-T(X) Ethernet PoE. (RoHS) Obudowa metalowa. Podwójne zasilanie 18 ~ 55 Vdc.
NS-205AG
NS-205AG
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205AG
Przełącznik Ethernet z interfejsami: 5x GbE (RoHS)
NS-205G
NS-205G
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205G
5 portowy, niezarządzany, gigabitowy przełącznik Ethernet o bardzo niskim poborze energii
NS-105A
NS-105A
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-105A
Niezarządzalny przełącznik – 5x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet. (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 12 ~ 53 Vdc.
NS-205A
NS-205A
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205A
Niezarządzalny przełącznik – 5x 10/100 Base-T(X) Ethernet. (RoHS) Obudowa plastikowa. Zasilanie 12 ~ 56 Vdc.
NS-205R
NS-205R
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205R
[EOL] Niezarządzalny przełącznik – 5-Port Industrial Ethernet Switch (RoHS)
NS-205
NS-205
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NS-205
5-portowy, przemysłowy, niezarządzalny przełącznik Ethernet 10/100 Base-TX
NSM-108
NSM-108
Producent: ICP DAS
Kod produktu: NSM-108
Niezarządzalny przełącznik z interfejsami: 8x przemysłowy 10/100 Base-T(X) Ethernet i zasilaniem 10~30 Vdc. (RoHS) Obudowa metalowa.
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania sklepu, personalizowania treści i aby analizować ruch w sklepie. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności i cookies. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Tak, zgadzam się.
pixel